محل تبلیغات شما

(دستور جلسه بخشش از استاد امین) نیروهای بسیاری در طبیعت وجود دارد، نیروئی که در طبیعت باعث میشود ما در مراحل زندگی یک سری از کارها را انجام دهیم و یا اینکه سری دیگری از کارها را انجام ندهیم نیروی حس می‌باشد. این حس شخص است که نیرو را در فرد ایجاد می کند و هرشخصی خودش معادل نیرو است. نکته‌ای که وجود دارد این است که ما یک سری از حس‌ها را ممکن است داشته باشیم و یا اینکه آن حس را نداشته باشیم و یا گاهی پیش می‌آید که یک سری از حس‌ها را داشته باشیم و گمان میکنیم که آن حس را نداریم ولی آن زمانی که تصورش را در ذهن خود نمیکردیم حس به موقع خودش بروز می کند و تاثیر بسزائی در نوع ارتباط و برقرای رابطه‌ ما با اطرافیانمان دارد. 

درمورد بخشش اگر بخواهم صحبت کنم اینگونه آغاز میکنم: انسانی که بخشنده تر است او علم بیشتری دارد و امکان دارد مدت زیادی طول بکشد که انسان بتواند از یک موضوع بخواهد بگذرد و آن را رها کند، اما نتیجه‌ی که این بخشش و یا گذشت و یا رها کردن میدهد که باعث می‌شود انسان به آسایش برسد. در این هنگام است که ذهن انسان خلوت میشود، بسیاری از درگیری‌های ذهنی کم میشود و آرامش برقرار میگردد.

برای بخشیدن باید یک سری از مسائل و قوانین مهم آن را بدانیم آن مسائل از قبیل می‌باشد که:

1. به حرف‌های که از آشنایان و اطرافیان در این زمینه میگویند نباید توجه نمود.

2. به نقل قول‌های که از جانب دیگران مطرح میشود نباید توجه کرد.

3. در آخر اینکه ما مسائل را نباید بزرگ کنیم  و از بزرگ نمایی پرهیز کنیم. برای مثال:
نباید افسوس بخوریم که جوانی ام را از دست داده‌ام و و سالهای زندگی را فنا کردم و از دست دادم. مثال دیگر: لحطاتی برایتان یاد‌آوری میشود که باعث از بین رفتن یکی عزیزان شده‌اید؟ افسوس فایده‌ای ندارد آیا می‌توانیم آن عزیز را دوباره زنده کنیم؟ نتیجه این میشود،‌ اینگونه افکار مسئله را بزرگتر کرده و ایجاد مشکل می‌نماید برای مثال اگر ما خانه ای داشته باشیم که در آن خاطرات بسیاری داریم خراب شود درست است عین آن را نمی توانیم بسازیم ولی می شود بهتر از آن را ساخت.

در بخشش باید دانایی کسب کرد بنده به این مسئله اعتقاد دارم و خود تجربه کرده‌ام که انسانهای مصرف کننده‌ی زیادی وارد کنگره ۶۰ میشوند و مواد مخدر را رها می‌کنند و  وارد دنیای دیگری میشوند و آن را تجربه میکنند. همسفرهای کنگره ۶۰ نیز بخشش رو خوب درک کرده‌اند و اینکه آنها توانسته‌اند بخشش را انجام دهند و با بخشش توانسته‌اند زندگی بهتری را تجربه کنند. و در پایان یک شخص مصرف کننده‌ی مواد مخدر زمانی به آرامش میرسد که بتواند موادمخدر  را رها کند.

فعالیت‌های ورزشی نمایندگی گیلان

جدول رده‌بندی مسابقات جام عقاب طلایی

جشن هفته ایجنت، اسیستانت و مرزبان

بخشش ,یک ,حس ,سری ,نباید ,میشود ,آن را ,و یا ,سری از ,یک سری ,را انجام

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

انجمن علوم پرتونگاری استان گیلان troguattimi quetorosza پایگاه اینترنتی دبستان هیات امنایی علامه امینی تیم ترجمه نقد کره گودرز صادقی (Goudarz Sadeghi) stafrebema unidalri software 97 بیژائم